KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13036029

nr 1303 6029

Ryno Frieberg

(1920-2018), Sverige

Oljemålning, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. Signerad, daterad 1958. Olja på pannå, 26x21 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:15:41

27/1 17:51:08 1      Vinnande bud

Ryno Frieberg

Läs mer om Ryno Frieberg